Nokia Maps

Nokia Maps 2.0

Nić Ariadny to przeżytek

Nokia Maps to darmowy program pozwalający wykorzystać możliwości modułu GPS w telefonach Nokia. Oprócz map daje dostęp do przewodników oraz nawigacji uwzględniającej informacje o natężeniu ruchu. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybkie odnajdowanie pozycji GPS
  • Nawigacja w trybie dla pieszych

Wady

  • Spore zużycie baterii

Doskonały
9

Nokia Maps to darmowy program pozwalający wykorzystać możliwości modułu GPS w telefonach Nokia. Oprócz map daje dostęp do przewodników oraz nawigacji uwzględniającej informacje o natężeniu ruchu.

Nokia Maps pokrywa zasięgiem ponad 200 państw. Mapy można pobierać w trakcie podróży przez połączenie 3G/GPRS lub wgrać je wcześniej przy pomocy programu Nokia Map Loader. Oprócz map do nawigacji można wgrać głosy dostępne w kilkudziesięciu językach, w tym polskim. Program odnajduje lokalizację szybko i sprawnie dzięki technologii A-GPS, która dane z satelitów uzupełnia informacjami o położeniu nadajników telefonii komórkowej.

Program Nokia Maps potrafi wskazać lokalizację telefonu oraz wyszukać miejsca i adresy, a także wskazać do nich trasę odpowiednią dla pieszego lub samochodu. Możemy korzystać z trzech widoków mapy oraz widoku zdjęć satelitarnych. Dodatkowo za pośrednictwem programu można wykupić multimedialne przewodniki po większych miastach i nawigację głosową.

Nokia Maps pozwoli Ci odnaleźć drogę w miejskich labiryntach. Oprócz funkcji nawigacji GPS, program może być Twoim przewodnikiem po nieznanych miejscach.

Nokia Maps

Download

Nokia Maps 2.0

Opinie użytkowników o Nokia Maps

  • 100004120332524

    według 100004120332524

    "Ściema z DARMOWĄ NAWIGACJĄ Nokia Maps "

    Nie wiem dlaczego wszyscy piszą że jest to darmowa nawigacja. To jest nieprawda. Posiadam telefon Nokia E66 i mam wgr...   Więcej.